pl en de ru

Kompresory zawieszenia samochodowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę, wprowadzając do sprzedaży kompresory zawieszeń samochodowych.

Zawieszenia pneumatyczne współczesnych pojazdów mają za zadanie zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa podróżujących. Cele te osiągane są dzięki regulacji prześwitu oraz twardości zawieszenia samochodu w zależności od warunków panujących na drodze. Sprawnie funkcjonujący system zawieszenia jest niezmiernie ważny dla zachowania bezpieczeństwa podróży.

Jednym z głównych elementów układu pneumatycznego jest kompresor powietrza, który jest odpowiedzialny za wtłaczanie powietrza atmosferycznego pod ciśnieniem w celu zwiększenia prześwitu samochodu. Prawidłowe ciśnienie wytwarzane przez kompresor wynosi od 12 do 17 bar w zależności od typu.

Najczęstszą przyczyną awarii pompy, jest jej zatarcie spowodowane nieszczelnością układu powietrznego. Jeżeli układ jest nieszczelny , kompresor pracuje cały czas próbując osiągnąć wymaganą wartość ciśnienia. Skutkiem tego jest przegrzanie i zatarcie.

W naszej ofercie znajdują się nowe oraz regenerowane kompresory pneumatycznego zawieszenia firm WABCO oraz AMK, do takich marek samochodów jak: AUDI BMW, CITROEN, LAND ROVER, MERCEDES, PEUGEOT , RENAULT, VW, TOYOTA.

Sprężarki podlegają ścisłej kontroli jakościowej. Każdy kompresor testowany jest na stanowisku prób pod względem szczelności, wydajności oraz ciśnienia tłoczenia.

Oferujemy również usługę regeneracji kompresorów dostarczonych przez klientów

Na kompresory udzielamy pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Dla serwisów oraz firm z branży motoryzacyjnej atrakcyjne rabaty!

auto klima

auto klima